محصولات کنجد زرین
خانه / روغن کنجد / صادرات عمده روغن کنجد بکر به عراق

صادرات عمده روغن کنجد بکر به عراق

کنجد یک دانه روغنی است که میوه بوته ای می باشد که تنها قسمتی از گیاه مورد نظر است که به دلیل استخراج روغن آن  قابل برداشت است.

کنجد در میان دانه روغنی بیشترین چربی و روغن را دارد که متاسفانه در میان دانه های روغنی استخراج روغن  کنجد از دیگر دانه های روغنی کمتر است.

روغن کنجد بکر به دلیل خواص و فواید بسیار زیادی که دارد بعنوان ملکه روغن های خوراکی محسوب می شود که از قیمت بالاتری نسبت به دیگر روغن های خوراکی برخوردار است.

صادرات عمده روغن کنجد بکر به عراق

روغن کنجد بکر برای افراد دیابتی

روغن کنجد بکر برای افراد دیابتی روغن کنجد حاصل استخراج چربی و روغن از دانه های کنجد است که به روش های مختلف این استخراج انجام می شود.

روغن کنجد یکی از بهترین و مرغوب ترین روغن های موجود در بازار است که خواص بسیار زیادی دارد و سرشار از کلسیم است و به ملکه روغن ها مشهور است که از قیمت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

روش های استخراج روغن از دانه های کنجد بسیار مختلف است که یکی از این روش ها پرس سرد نام دارد که بهترین روش روغن گیری است و روغن کنجد بکر و بی نظیری را تولید می کند به این صورت که در روش پرس سرد روغن دانه های کنجد بدون استفاده از حرارت دادن و اضافه کردن مواد افزودنی و شیمیایی با استفاده از فشار بسیار زیادی که بر دانه های کنجد وارد می شود از آن خارج شده و رنگ و بو و طعم خود کنجد را حفظ کرده و تمامی خواص موجود در دانه های کنجد را دارا است.

روغن کنجد مقاوم ترین روغن موجود در بازار است که در مقابل حرارت هیچ تغییری نمی کند و به قول معروف مانند دیگر روغن های موجود در بازار نمی سوزد.

روغن کنجد مرغوب ک فکر بهترین گزینه برای استفاده افراد دیابتی است که کاملا سالم و ارگانیک است و مواد زائدی در آن وجود ندارد.

کارخانه تولیدی روغن کنجد بکر در مازندران

کارخانه تولیدی روغن کنجد بکر در مازندران کنجد گیاهی است استراتژیک که گزینه بسیار خوبی برای کشت در  زمان های خشکسالی و کم آبی است و در تمامی نقاط ایران قابل کشت و پرورش می باشد.

کارخانه ها و تولیدی های بسیاری در سراسر ایران وجود دارد که به روغن گیری از دانه های کنجد مشغول هستند که کارخانه تولیدی روغن کنجد به روش پرس سرد و بکر در مازندران قرار دارد که بدون استفاده از مواد افزودنی و حرارت دادن دانه های کنجد با استفاده از فشار بر کنجد ، روغن کنجد بکر را استخراج می کنند.

روغن کنجد شیشه ای در اندازه های مختلف و با کیفیت های مختلف در فروشگاه های سطح شهر ها وجود دارد و شما به راحتی می توانید با مراجعه به فروشگاه های سطح شهر روغن کنجد با مارک معتبر را خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نام و نام خانوادگی شما
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127794871
آدرس کانال: roghankonjed123@
پست الکترونیکی: roqhankonjed123@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش استثنایی روغن کنجد خوب در اردبیل

دانه های روغنی بسیاری وجود دارتد که به نظر می رسد یکی از بهترین انواع آن، کنجد بوده و استفاده های بسیاری داشته و از آن زوغن کنجد استخراج می گردد.فروش استثنائی ر

پاسخی بگذارید