محصولات کنجد زرین
خانه / روغن کنجد / مرکز خرید روغن کنجد ایرانی ممتاز

مرکز خرید روغن کنجد ایرانی ممتاز

روغن کنجد از سالم ترین انواع روغن می باشد. روغن کنجد ایرانی  از بهترین نوع دانه های کنجد با استفاده از دستگاه های روز دنیا و تحت شرایط فوق استاندارد تولید می شود. مرکز خرید روغن کنجد ممتاز تولید شده در ایران، سعی دارد تا محصولی بسیار با کیفیت را برای عرضه به مشتریان فراهم کند تا بتوانند با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهند.  

مرکز خرید روغن کنجد ایرانی ممتاز

تفاوت روغن کنجد ایرانی با خارجی

تفاوت روغن کنجد ایرانی با خارجی مهم ترین تفاوت های روغن کنجد ایرانی و خارجی را می توانید در لیست زیر مشاهده کنید. 

  •  کنجد های ایرانی در شهرهای مانند اصفهان، جیرفت، لار، خوزستان و بوشهر کاشت می شوند. دانه های کنجد ایرانی دارای رنگ تیره تر و طعم بیش تر هستند به همین دلیل است که هنگام استفاده از آن در غذا به راحتی می توان عطر بی نظیر آن را استشمام کرد. 
  • رنگ روغن ایرانی کمی تیره تر از شکل خارجی آن است که به دلیل تفاوت رنگی محصول کنجد ایرانی است. 
  • بسته بندی محصول ایرانی مشابه با نوع خارجی دارای بالاترین کیفیت است و خریدار نباید از این بابت دغدغه ای داشته باشد. 
  • دستگاه های به کار رفته در ایران همانند ابزار آلات روز دنیا می باشد و به همین دلیل است که میزان روغن گیری  از کنجد ها و کیفیت آن بسیار مشابه به انواع با کیفیت خارجی می باشد. 
  • در شکل خارجی ممکن است که در زمان حمل و نقل های طولانی محصول در معرض دمای بالا و یا آفتاب بدون محافظ باشد اما محصول ایرانی به دلیل مسافت های کوتاه و جابجایی های کم، همواره دارای همان کیفیتی است که در کارخانه داشته است. به همین علت توصیه می شود که از نوع داخلی آن خریداری کنید. 

روغن کنجد های ایرانی با شرایط انتقال بسیار مناسب صادر می شوند. صادرات روغن کنجد ایرانی به کشورهای زیادی صورت می گیرد. کشورهای عربی از بزرگترین خریداران آن هستند زیرا ذائقه مردم  این مناطق به طعم گیرا محصول ایرانی عادت کرده است. 

فروش فوری روغن کنجد حلبی ایرانی

فروش فوری روغن کنجد حلبی ایرانی فروش فوری روغن کنجد لیتری و یا حلبی ایرانی با مناسب ترین قیمت موجود در بازار در مرکز فروش ما صورت می گیرد. خریداران می توانند محصول خود را بر اساس میزان نیاز سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرند. شرکت و مرکز ارائه محصول ما به شکل مستقیم با کارخانه های تولیدی همکاری می کند که نتیجه این همکاری قیمت مناسب و کیفیت بالای کالا است و خریدار می تواند از اصل بودن محصول اطمینان حاصل کند. 
حلب های بسته بندی در ابعاد ۵، ۱۰ و ۲۰ کیلویی هستند. حلب مناسب ترین شکل بسته بندی برای انواع روغن است زیرا از تابش نور به محصول به شکل کامل جلوگیری می کند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نام و نام خانوادگی شما
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127794871
آدرس کانال: roghankonjed123@
پست الکترونیکی: roqhankonjed123@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش استثنایی روغن کنجد خوب در اردبیل

دانه های روغنی بسیاری وجود دارتد که به نظر می رسد یکی از بهترین انواع آن، کنجد بوده و استفاده های بسیاری داشته و از آن زوغن کنجد استخراج می گردد.فروش استثنائی ر

پاسخی بگذارید